Ястржембський підтвердив відмову Москви підписати Ерегнетичну хартію


Ястржембський підтвердив відмову Москви підписати Ерегнетичну хартію

Помічник президента РФ, його спецпредставник з питань розвитку відносин з ЄС Сергій Ястржембський підтвердив, що Москва не має наміру ратифікувати Енергетичну хартію.

"Ми дійсно не хочемо і не будемо підписувати хартію в нинішньому вигляді", - сказав Ястржембський журналістам у Москві у вівторок.

Ястржембський відзначив, що після неформального саміту Росія-ЄС у Лахті проблема небажання Росії ратифікувати енергохартію в нинішньому вигляді "емоційно пішла на спад".

"Ми вже менше чуємо про заклики або стогони із приводу того, що Росія не підписує хартію і транзитний протокол до неї", - констатував він.

"Окремі формулювання документа носять стосовно Росії дискримінаційний характер і повинні бути дороблені", - заявив спецпредставник президента.

Він припустив, що на переговорах щодо вироблення нової стратегічної угоди між Росією і ЄС Брюссель буде наполягати на тому, щоб у документі була приділена особлива увага питанням енергетики. При цьому, за словами Ястржембського, якщо Європа хоче одержати доступ до таких стратегічних галузей, як російська енергетика, у російських компаній повинна бути можливість вільного доступу до стратегічних галузей європейського ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua