Довгий: "Київенерго" неефективно експлуатує комунальне майно


Довгий: "Київенерго" неефективно експлуатує комунальне майно

АК "Київенерго" неефективно експлуатує комунальне майно, передане компанії у використання, заявляють у Київраді.

Як повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації з посиланням на секретаря Київрада Олеся Довгого, до такого висновку прийшла інвентаризаційна комісія Київрада за підсумками перевірки господарської діяльності цієї компанії.

За словами Довгого, на підставі результатів перевірки Київська міськадміністрація вирішила рішення на баланс комунальному підприємству "Київтеплоенерго" все міське майно (ТЕЦ 5, ТЕЦ 6, магістральні мережі, котельні, бойлерні, підстанції), що раніше перебували в керуванні компанії "Київенерго".

Він нагадав, що 1 січня 2007 року минув строк договору між Київською міськадміністрацією й АК "Київенерго" про передачу в експлуатацію міського майна. З метою одержання повної й достовірної інформації для ухвалення рішення по даному питанню до 1 грудня 2006 року в "Київенерго" працювала інвентаризаційна комісія, що складається з депутатів Київрада.

"Представники шести депутатських фракцій вивчали ефективність управління столичними електро- та теплогенеруючими об'єктами. До речі кажучи, керівництво "Київенерго" робило роботі депутатської комісії всілякий опір, на ряд об'єктів, пославшись на "таємність", депутатів просто не допускали", - заявив Довгий.

За його словами, перевірка показала, що фінансові показники діяльності компанії "Київенерго" є низькими. Він упевнений, що передача енергогенеруючи потужностей у пряме керування комунальному підприємству "Киевтеплоэнерго" дозволить місту впровадити на підприємствах менеджмент, що зможе налагодити більше ефективну господарську діяльність.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua