Мінвуглепром ініціює підвищення цін на вугілля


Мінвуглепром ініціює підвищення цін на вугілля

Міністерство вугільної промисловості України ініціює підвищення на 6% щомісяця цін на енергетичні марки вугілля протягом 2007 року, повідомляє прес-служба відомства.

"Мінвуглепром вніс пропозиції щодо поетапного - на 6% на місяць - підвищенні ціни на вугілля без збитків для енергетики і без збільшення тарифів на електроенергію", - приводить прес-служба слова глави Мінвуглепрому Сергія Тулуба.

Раніше міністр заявляв, що підвищити ціни на енергетичне вугілля, зберігши ціни на електроенергію, можна за рахунок скорочення рентабельності компаній, що генерують, експлуатуючі теплові електростанції.

Видобуток енергетичного вугілля для багатьох українських шахт при нинішніх цінах на вугільну продукцію, за словами Тулуба, продовжує залишатися збиткової.

Глава Міністерства палива та енергетики України Юрій Бойко у понеділок заявив, що підтримує підвищення цін на енергетичні марки вугіль для теплових електростанцій.

"Ми це підтримуємо. Ми будемо соратником міністерства вугільної промисловості в цьому процесі", - сказав міністр на прес-конференції в Києві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua