Укренерго просить грошей у Світового банку


Укренерго просить грошей у Світового банку

Національна енергетична компанія Укренерго сподівається, що в серпні-вересні 2007 року Світовой банк відкриє їй кредитну лінію на загальну суму близько 200 млн доларів США, заявив директор НЕК Укренерго Володимир Лучників на нараді у Сімферополі.

За словами директора Укренерго, робота із Світовим банком "йде досить щільно". "Я думаю, що у серпні-вересні місяці ми одержимо кредитну лінію на 200 млн доларів", - відзначив Лучників.

За його словами, ці гроші, у тому числі, підуть на переказ лінії Сімферополь-Севастополь із 220 на 330 кіловольт, а також на реконструкцію севастопольської підстанції і т.д. Кошторисна вартість проекту становить 238,6 млн.

Цей проект планується почати в 2007, а "закінчити десь у третьому кварталі 2008 року". Сьогодні, за словами директора НЕК Укренерго, у проект фактично вкладене близько 4 млн, в 2007 році планується вкласти власних грошей ще 40 млн.

"Це дозволить нам проробити першу половину року, надалі фінансування буде проводитися за рахунок кредиту світового банку", - сказав директор НЕК Укренерго.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua