70
Ціни на бензин у Росії за тиждень не змінилися
— Енергетика
Вартість бензину в Росії за тиждень із 1 по 7 січня залишилася на колишньому рівні, повідомляє Росстат. Вартість дизельного палива також не змінилася.
Середня вартість одного літра бензину та дизельного палива склала 17,84 і 17,13 рубля відповідно.
За даними Росстату, в 77 центрах суб'єктів Росії ціни на бензин залишилися на рівні попереднього тижня. Зниження цін на бензин було зафіксовано у восьми центрах суб'єктів Росії, серед яких найбільше падіння спостерігалося у Сиктивкарі - на 1,2%. Підвищення середніх цін на бензин зареєстрований тільки в Махачкалі - на 2,5%. У Москві та Санкт-Петербурзі ціни на бензин у середньому залишилися без зміни.
Обсяги первинної переробки нафти за тиждень виросли на 0,7% - до 4,443 мільйони тонн. Виробництво бензину знизилося на 1,3% - до 706 тисяч тонн, а виробництво дизельного палива - на 6,5% і склало 1,289 мільйона тонн.
Організації роздрібної торгівлі знизили обсяги продажу бензину на 25,5%, збільшивши запаси на 14,2%, оптові організації знизили продажи бензину на 28,5%, а запаси збільшили - на 4%.
За матеріалами: Газета.Ru
Поділитися новиною
Також за темою
Кабмін попередив про можливі перебої зі світлом поза графіками через негоду
Українські енергокомпанії працюватимуть із вишами, щоб створити кадровий резерв енергетиків
Трамп заявив, що США отримають від Венесуели до 50 млн барелів нафти
Кабмін заборонив відключення медустанов від електропостачання
Як похолодання вплине на графіки відключень світла — пояснення «Укренерго»
«Укренерго» купуватиме електроенергію у «Енергоатому» через спеціальні аукціони
