Білорусія задоволена домовленостями з Росією


Білорусія задоволена домовленостями з Росією

Білорусія задоволена досягнутими у Москві домовленостями щодо мита на нафту та нафтопродукти.

Про це заявив на прес-конференції у Мінську віце-прем'єр білоруського уряду Андрій Кобяков, який очолював білоруську делегацію на переговорах у Москві.

"Це не поступка білоруської сторони, це цивілізований спосіб вирішення суперечки з розрахунками цифр та економіки", - відзначив чиновник і запевнив, що "будь-яких втрат бюджету і потрясінь в економіці Бєларусі не відбудеться. Також не буде втрат і у нафтопереробній галузі".

Він повідомив, що з 20 мільйонів тонн нафти, які Білорусія одержить у 2007 році від Росії, шість мільйонів тонн досить для внутрішнього споживання, а 14 мільйонів тонн після переробки підуть на експорт.

За словами Кобякова, на зростання цін на нафтопродукти не позначиться той факт, що Білірусія буде платити вивізне мито на нафту.

Мито розраховувалося виходячи з того, що шість мільйонів тонн нафти умовно будуть надходити у Бєларусь з нульовою ставкою, а на 14 мільйонів тонн заплановане мито. Виходячи з розрахунків, вся нафта, яка буде надходити з Росії, буде обкладатися вивізним митом у розмірі 53 доларів за тонну, повідомив білоруський віце-прем'єр.

За його словами, найближчим часом білоруський уряд перегляне митне вивізне мито на нафтопродукти. "Ми домовилися, що білоруське мито на нафтопродукти буде дорівнює російському миту на нафтопродукти", - сказав Кобяков.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua