Ціни на нафту упали до мінімуму з літа 2005 р. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на нафту упали до мінімуму з літа 2005 р.

Енергетика
205
Світові ціни на нафту продовжують знижуватися через теплу погоду у США і досягли у Нью-Йорку найнижчого за останні півтора року рівня.
Ціна барелю нафти з поставкою у лютому на Нью-Йоркській товарній біржі впала на 4,7% - до $55,59, повідомляє агентство Блумберг. З початку 2007 року сировина подешевіла вже на 8,5%. Настільки стрімкого падіння цін на ринку не було із квітня 2005 року.
За метеопрогнозами, на сході США, на який доводиться 80% споживаного у країні мазуту, як мінімум до середини місяця буде зберігатися більш тепла, ніж звичайно у цю пору року, погода. У Нью-Йорку очікується 18 градусів тепла.
На цьому тлі в США ростуть запаси палива, що позначається на попиті. Минулого тижня резерви мазуту зросли у США на 1,97 млн барелів до 135,6 млн, хоча аналітики очікували збільшення лише на 835 тис. Запаси бензину збільшилися на 5,68 млн до 209,5 млн.
Нинішня зима може стати у світі найтеплішою за всю історію.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас