Костусєв оштрафував "УкрГаз-Енерго" на 170 тис. грн


Костусєв оштрафував "УкрГаз-Енерго" на 170 тис. грн

Антимонопольний комітет України оштрафував на 170 тис. грн ЗАТ "Укргаз-Енерго" за неподання інформації у встановлений строк.

Про це FINANCE.UA повідомила прес-служба АМКУ.

Як повідомлялося, компанія мала надати на запит Комітету інформацію до 20 листопада. Це стосувалося даних щодо обсягів реалізації газу, укладених зі споживачами договорів та причин відмови окремим підприємствам у постачанні газу. Однак, цього не було зроблено. На відміну від інших учасників ринку, "Укргаз-Енерго" надало необхідну інформацію лише 12 грудня. У цьому зв’язку Комітет порушив проти компанії справу, визнав такі дії порушенням конкуренційного законодавства та застосував фінансові санкції.

"Сьогоднішнє рішення - це об’єктивна оцінка перешкоджання, яке чинила компанія у виконанні завдань, покладених на Антимонопольний комітет законом", - підкреслив Голова Комітету Олексій Костусєв.

Зі свого боку, повноважний представник компанії "Укргаз-Енерго" визнав факт порушення, зобов’язавшись сплатити штраф до державного бюджету та дотримуватися вимог законодавства.

Як відомо, у листопаді 2006 р. "Укргаз-Енерго" відмовило дванадцятьом підприємствам у постачанні газу, незважаючи на укладені договори та відсутність заборгованості. Зокрема, ВАТ "Південний ГЗК", АТЗТ "Харківський жировий комбінат", ЗАТ "Запорізький оліяжиркомбінат", ВАТ "Дніпропетровський МЗ ім. Петровського", ВАТ "Марганецький ГЗК", ЗАТ "Львівський жиркомбінат", ВАТ "Криворізький залізорудний комбінат", ВАТ "ДніпроАзот", ВАТ "Суха Балка", ВАТ "Орджонікідзевський ГЗК", ВАТ "Запоріжсталь" та ВАТ "Запорізький завод феросплавів".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
В Контексті Finance.ua
Опитування