Банк "Хрещатик" відкрив у Києві ще два відділення — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банк "Хрещатик" відкрив у Києві ще два відділення

Фондовий ринок
342
Київ. ВАТ КБ "Хрещатик” відкрив Старокиївське безбалансове відділення і Київську регіональну дирекцію. Загальне число відділень банку в столиці збільшилося до одинадцяти, повідомили в банку. За словами голови правління банку Дмитра Гриджука, загальне число відділень банку по Україні зросло до тринадцяти.
Як відзначили в банку, у найближчий місяць банк планує відкрити ще одне відділення в Оболонському районі Києва і філію в м.Тернополі. У цілому, за словами Д.Гриджука, у планах банку відкриття філій у Вінниці, Севастополеві, Луганську і Львові.
Крім того, голова правління банку повідомив, що банк планує до кінця поточного року поетапно збільшити статутний капітал на 40 млн. грн. до 100 млн. грн. за рахунок прибутку банку.
Довідка . ВАТ банк "Хрещатик" створений у травні 1993 року. Серед його засновників - Головне фінуправління Київської міськдержадміністрації, "Київметрополітен", "Київводоканал", "Київенерго", "Київхліб", "Укрфінком", "Київжитлексплуатація" і ін. За даними Асоціації Українських банків, "Хрещатик" входить у тридцатку ведучих банків України. По класифікації Національного Банку України, належить до групи середніх банків. На недавніх зборах акціонерів було прийняте рішення про збільшення статутного капіталу до 100 млн.грн.
Основні показники за підсумками першого кварталу 2002 р.: чистий прибуток склав 1,158 млн. грн.; сукупний обсяг активів банку на 1 квітня склав 273,853 млн. грн.; сукупний обсяг зобов'язань - 204,489 млн. грн.; власний капітал банку - 69,364 млн. грн. Статутний капітал - 60,0 млн. грн.
За матеріалами:
Хрещатик
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас