Україна сподівається, що МВФ у найближчі місяці виділить фінансову допомогу в рамках програми EFF — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна сподівається, що МВФ у найближчі місяці виділить фінансову допомогу в рамках програми EFF

15
МАКРОЕКОНОМІКА
Україна сподівається, що МВФ у найближчі місяці виділить їй фінансову допомогу в рамках програми розширеного фінансування, термін дії якої минає у вересні 2002 року, - сказав Прем'єр-міністр Анатолій Кінах.
З 15 по 24 травня в Києві працює чергова місія МВФ, що проаналізує можливість виділення Україні останньої до завершення програми частки фінансування. "Ми будемо з місією шукати ефективні рішення для завершення програми. Коли ми говоримо про завершення програми, ми маємо на увазі і фінансову складову. Нам дуже важливо завершити цю програму, щоб увесь світ бачив закінчений продукт. На мій погляд, це важливо і для МВФ", - сказав А. Кінах.
За його словами, для України дуже важливе співробітництво з МВФ і уряд багато зробив для його поновлення за період, що пройшов з часу попередніх переговорів. "Ми розглядаємо це співробітництво як частина інтеграції України у світову фінансову систему і як... позитивний сигнал для інвесторів, що бажають працювати на Україні", - сказав Прем'єр. За його словами, уряд запропонує фонду підготувати для України наступну програму "на безпозичковій основі".
"В умовах, коли Україна серйозно поліпшує свої макроекономічні показники... ми порушуємо питання про те, що нам треба готуватися до співробітництва з МВФ на безпозичковій основі. Для нас мають пріоритетне значення питання визначення оптимальних структурних ринкових реформ, створення умов для довіри до України іноземних інвесторів", - сказав Кінах.
За період, що пройшов з часу схвалення програми радою директорів МВФ у вересні 1998 року, Україна одержала тільки половину з обіцяних $2,6 млрд. У 2002 році Україна поки не одержала жодного з двох запланованих квартальних траншів.
За матеріалами:
УСПП
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас