Нафта стабілізувалась після падіння в очікування теплої погоди


Нафта стабілізувалась після падіння в очікування теплої погоди

Нафта стабілізувалася після падіння чекаючи теплої погоди на північному сході США, повідомляє агентство Bloomberg.

Ціна січневих ф'ючерсних контрактів на нафту марки WTI у вівторок ранком на торгах в електронній системі NYMEX знизилася лише на $0,02 і становить $62,19 за барель.

Тим часом у понеділок котирування звалилися на 1,9% (на $1,22) і закрилися на позначці $62,21. Учасники ринку очікують падіння попиту на паливо і збільшення його запасів.

Ціна лютневого ф'ючерсного контракту на російську нафту марки Rebco в електронній системі CME Globex (NYMEX) 18 грудня впала на $1,35 і склала $57,45 за барель.

На лондонській біржі ICE Futures ціна лютневих ф'ючерсів на нафту Brent закрилася зі зниженням на $1,36 - до $62,13 за барель.

Ціна спотових контрактів на російську нафту Urals (c.i.f. порти Середземномор'я) у понеділок склала $57,27 за барель, що на $1,37 нижче ціни spot п'ятниці.

Експортна нафта з Росії з поставкою у порти Західної Європи (Urals c.i.f. С.-З. Європа) коштувала $56,77 за барель (-$1,37), Siberian Light (c.i.f. С.-З. Європа) - $60,27 за барель (-$1,37).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування