Квасьнєвський скасував зустріч з Кучмою у Львові — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Квасьнєвський скасував зустріч з Кучмою у Львові

15
Президент Польщі Олександр Квасьнєвський скасував заплановану на вівторок наступного тижня зустріч у Львові з президентом України Леонідом Кучмою. Про це, як передають Українські Новини, повідомили в прес-службі президента Польщі.
Квасьнєвський пов'язав скасування візиту з прийнятим у четвер рішенням міської ради Львова, яка погодилася з відкриттям цвинтаря польським солдатам, але відмовилася затверджувати напис на пам'ятнику, у якій говориться, що поховані поляки героїчно загинули за Польщу. Він висловив співчуття і розчарування з приводу цього рішення.
Натомість Квасьнєвський заявив, що не вважає рішення міськради Львова перешкодою для україно-польських відносин. "Зі свого боку докладатиму зусиль для того, аби україно-польські відносини мали нову якість", — процитовано у повідомленні Квасьнєвського.
Він заявив, що очікує від української влади виконання усіх раніше досягнутих домовленостей. "Польща й Україна, наші народи, споконвіків жили і житимуть пліч-о-пліч", — заявив пан Квасьнєвський.
Нагадаємо: Кучма і Квасьнєвський домовилися на переговорах у квітні відкрити пам'ятну дошку на польській частині Личаківського цвинтаря у Львові, де поховані поляки, котрі боролися проти українців у 1918-1920 роках. Цей цвинтар було облаштовано 1999 року, але не відкрито через неузгодження щодо назви пам’ятника загиблим полякам.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас