Росія розраховує на дешеві енергоресурси країн ЄврАзЕС


Росія розраховує на дешеві енергоресурси країн ЄврАзЕС

Росія розраховує збільшити поставки електроенергії за рахунок дешевих енергоресурсів у країнах ЄврАзЕС, заявив глава Мінекономрозвитку Герман Греф на брифінгу за підсумками третього засідання ради з фінансово-економічної політики держав-членів ЄврАзЄС у п'ятницю в Алма-Аті.

"Ми припускаємо, що дешеві ресурси, вугільні, можливо, газові, а в першу чергу - гідроресурси, дозволять створювати більш дешеві джерела генерації на території ЄврАзЄС, чим у Росії", - сказав він.

За словами міністра, використання потенціалу енергопотужностей із створення спільної електрогенерації буде розглянуто на наступному засіданні, що пройде у квітні в Казані.

Греф також повідомив, що у квітні буде заслухане питання про створення єдиної транспортної логістичної системи країн ЄврАзЄС.

За словами глави МЕРТ, у ході сьогоднішнього засідання була досягнута домовленість про графік роботи зі створення Митного союзу на базі ЄврАзЄС між Росією, Білорусією та Казахстаном на першому етапі.

Він відзначив, що в наступному засіданні крім членів ЄврАзЄС візьмуть участь міністри країн, що володіють статусом спостерігача при ЄврАзЄС - Вірменії, Молдавії та України.

Греф також повідомив, що в ході сьогоднішнього засідання обговорювалося питання, що стосується приєднання Росії, Казахстану та Білорусії до СОТ.

Крім того, було ухвалено рішення провести порівняльний аналіз макроекономічних показників і ризиків, що стоять перед економіками країн, а саме - з інфляції, зміцненню національної валюти, можливому перегріву економіки.

За словами міністра, була заслухана доповідь про функціонування Євразійського банку розвитку. Як повідомив Греф, до 2008 року капіталізацію банку планується підвищити до $1,5 млрд. Він відзначив, що в цей час уже формується потенційний пакет приблизно з 30 проектів, 6 з яких перебувають у високому ступені готовності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування