185
Аль-Кайїда готує кібератаку бірж та банків
— Кримінал
Міністерство внутрішньої безпеки США попереджає про можливу кібератаку з боку "Аль-Кайїди" проти американських бірж і банків.
Терористи планують зламати сайти біржової торгівлі в мережі, а також бази даних фінансових корпорацій, повідомляє Reuters з посиланням на офіційного представника міністерства Расса Кнока.
За його словами, доказів, що підтверджують реальність погрози на дійсний момент ні, але, незважаючи на це, уряд призиває біржі й фінансові компанії до максимальної обережності. За даними міністерства, загроза є дійсною протягом усього грудня.
Кілька днів назад глава ЦРУ Майкл Хейден заявив, що міжнародна терористична мережа "Аль-Кайїда" знову набирає сили і є серйозну загрозу інтересам США, зокрема, в Іраку і Афганістані. Він відзначив, що угруповання вже відновило втрати, які понесла в результаті дій США після терактів 11 вересня 2001 р. За словами Хейдена, в "Аль-Кайїди" тепер нові лідери, "середній вік яких становить 40 років, що мають близько 25 років досвіду у веденні джіхада".
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Посадовця «Укрзалізниці» затримали на хабарі у $100 000
Податкова заявила про ухилення від податків у двох ювелірних мережах на 70 млн грн
12 тисяч доларів за «переправу»: прикордонники ліквідували канал незаконного перетину кордону
Правоохоронці викрили чергову схему на «єВідновленні»
Працівниця пошти привласнила пенсії 23 громадян на понад 185 тисяч гривень
У Києві судитимуть підрядника, інженера та посадовця через розкрадання 450 тис. грн на ремонтах укриттів у школах
