Мінпаливенерго: Переговори з постачальниками нафти для Одеса-Броди не принесли результатів


Мінпаливенерго: Переговори з постачальниками нафти для Одеса-Броди не принесли результатів

Переговори з потенційними постачальниками нафти для нафтопроводу Одеса - Броди поки не принесли результатів. Про це сьогодні заявив заступник міністра палива та енергетики Вадим Чупрун, виступаючи на Другій Міністерській конференції з економічного співробітництва між ЄС і країнами Каспійсько-Черноморського регіону, що проходить сьогодні в Астані.

Він відзначив, що за останній рік розроблено низку інструментів, які дозволяють поглибити співробітництво в енергетику (Енергетична співдружність, "Бакинська ініціатива"), додавши, що "прийшов час розширити можливості того, що було обговорено і підписане в цій сфері".

Чупрун також відзначив, що для забезпечення наступних поставок енергоносіїв у ЄС необхідно здійснити багатомільярдні інвестиції в інфраструктурні проекти. "Донори і фінансові установи, включаючи частки, повинні об'єднати та збільшити зусилля щодо залучення інвестицій", - цитує його слова прес-служба Мінпаливенерго.

Заступник міністра також повідомив, що Україна підтримує план створення нового Сусідського інвестиційного фонду, що забезпечить реалізацію важливих енергетичних проектів. "Ці перспективні проекти зміцнять енергетичну безпеку континенту. Це перший крок до створення надійних енергетичних маршрутів, які не тільки з'єднають країни, а принесуть їм мир і процвітання", - сказав Чупрун.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua