Кабмін не квапитиме Раду з ухваленням Податкового кодексу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін не квапитиме Раду з ухваленням Податкового кодексу

9
Кабінет Міністрів відмовився від наміру наполягати на швидкому прийнятті Верховною Радою Податкового кодексу через велику кількість неузгоджених з парламентом зауважень до нього.
Про це журналістам повідомив міністр фінансів Ігор Юшко, передають Українські Новини. За його словами, зараз до проекту Податкового кодексу, що перебуває на розгляді у Верховній Раді, надійшло понад 5 тис. зауважень.
Натомість Юшко сказав, що Кабмін має намір запропонувати Раді швидко прийняти кілька окремих законів, аби не затримувати поліпшення податкової системи і на основі нововведень сформувати бюджет 2003 року.
Зокрема, він зазначив, що Кабмін має намір істотно знизити прибутковий податок із громадян, одночасно скоротивши низку податкових пільг з податку на додану вартість і податку на прибуток, а також дещо підвищивши розмір акцизного збору на кілька видів товарів.
Міністр сказав, що законопроекти, які передбачають реформування чинної податкової системи, Кабмін має намір розглянути на засіданні наприкінці травня.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас