0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Газпром" и "Білтрансгаз" просунулись в оцінках білоруської ГТС


Керівництво відкритих акціонерних товариств "Білтрансгаз", "Газпром" і банку "АВ Amro" відзначає позитивні зрушення в роботі з оцінки білоруської газотранспортної системи (ГТС). Про це повідомив генеральний директор ВАТ "Білтрансгаз" Дмитро Козаков, оцінюючи підсумки переговорів, що відбулися в Мінську.

Як повідомляє "Білоруське телеграфне агентство", сторони відзначили позитивну роботу в досягненні необхідних домовленостей у стратегічних питаннях у газовій сфері. В "Білтрансгазі" підтвердили, що первісна оцінка білоруського газотранспортного підприємства вже була оголошена, у той же час, назвати її відмовилися.

Нагадаємо, 24 листопада в Мінську відбулася зустріч керівництва ВАТ "Білтрансгаз" із заступником голови правління ВАТ "Газпром" Валерієм Голубєвим. У переговорах взяли участь і представників голландського банку "ABN Amro", які повинні були представити першу оцінку активів білоруської газотранспортної системи.

У липні поточного року "Газпром" і уряд Бєларусі домовилися про проведення оцінки білоруської ГТС банком "ABN Amro" (Нідерланди) з метою використання результатів цієї оцінки для визначення умов створення спільного газотранспортного підприємства на базі ВАТ "Білтрансгаз" (100% належить державі).

Білоруська сторона неодноразово підкреслювала, що ця оцінка стане крапкою відліку для подальших переговорів про ціну національної ГТС і, відповідно, 50% вартості її активів, які передбачається продати "Газпрому". Сторони мають намір розглянути 3 або 4 варіанти оцінки, які розрізняються ціною газу, обсягами транзиту і платою за транзи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
В Контексті Finance.ua
Опитування