Грузія продовжує шукати альтернативні джерела поставок газу


Грузія продовжує шукати альтернативні джерела поставок газу

Грузія продовжує переговори з Азербайджаном та іншими партнерами щодо альтернативних поставках природного газу в республіку.

Про це заявив Міністр палива та енергетики Грузії Ніка Гілаурі. "Ми продовжуємо переговори з Азербайджаном, Туреччиною та корпорацією Шах-Деніз", - сказав він у середу після засідання уряду Грузії.

Міністр відмовився коментувати повідомлення деяких закордонних ЗМІ про те, що російський "Газпром" скоротить обсяги експорту газу в Азербайджан і, відповідно, офіційний Баку не зможе експортувати паливо в Грузію. Гілаурі відзначив: "Це якась стаття в якомусь журналі, і ніякого офіційного повідомлення про це не було. Я не буду це коментувати".

Нагадаємо, відповідно до домовленостей між Грузією і "Газпромом", вартість газу в 2006 році становить $110 за тисячу кубометрів. З 2007 року Росія запропонувала грузинському уряду природне паливо за новою ціною - $230 за тисячу кубометрів. Президент Грузії Михайло Саакашвілі вже заявив, що його країна не буде купувати в Російської Федерації газ за такою ціною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua