Польща заблокувала переговори Росії з ЄС


Польща відмовилася зняти вето з рішення про початок переговорів між ЄС і Росією про висновок нової Угоди про партнерство та співробітництво.

Як повідомляється, на засіданні глав МЗС ЄС у понеділок Польща відмовилася зняти вето з рішення про початок переговорів між ЄС і Росією. Єврокомісія закликала зняти вето з початку процесу вироблення нової Угоди про партнерство з Росією.

Польща має намір блокувати переговори з цього документу доти, поки Росія не ратифікує Енергетичну хартію - документ, що президент Росії Володимир Путін неодноразово називав неприйнятним. Таку безкомпромісну позицію розділяють країни Балтії, і це означає, що в ЄС назрів розкол з «російського питання»

Ключовий аспект співробітництва - «енергетичне партнерство». Його рамки повинні бути зафіксовані навесні 2007 року на енергосаміті ЄС і його партнерів в галузі енергетики в Берліні. Крім того, характер відносин з Росією повинен бути прописаний у спеціальній рамковій угоді, що прийде на зміну діючій угоді про партнерство та співробітництво ЄС-РФ, підписаному в червні 1994 року (набутило чинності в грудні 1997 року строком на десять років).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua