Львівська ОД АППБ "Аваль" установила банкомат для працівників УМВС — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Львівська ОД АППБ "Аваль" установила банкомат для працівників УМВС

Фондовий ринок
92
Львів. 13 травня. — Львівська обласна дирекція акціонерного поштово-пенсійного банку «Аваль» установила банкомат (пл. Григоренко, 4) для обслуговування працівників Управління Міністерства внутрішніх справ у Львівській області в рамках зарплатного проекту, до реалізації якого Львівська дирекція банку «Аваль» приступила в січні нинішнього року. Про це повідомила прес-служба банку з посиланням на Львівську ОД АППБ «Аваль».
За інформацією прес-служби, зарплатний проект для працівників УМВС Львівської області реалізується на основі платіжних карт Visa Electron. Загальний обсяг емісії карт у рамках даного проекту складе 3 тис. карт.
У Львівській дирекції також повідомили, що банкомат, встановлений у рамках цього зарплатного проекту, є відкритим і призначений для обслуговування власників платіжних карт, емітованих як банком «Аваль», так і іншими банками.
Усього до кінця року, за інформацією прес-служби, Львівська дирекція банку «Аваль» планує установити ще 4 банкомати. В даний час Львівською дирекцією встановлено 8 банкоматів, реалізується близько 200 зарплатних проектів.
За матеріалами:
Райффайзен Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас