Транзит газу через Україну скоротився


Транзит газу через Україну скоротився

Транзит природного газу через Україну в січні-жовтні 2006 року склав 106 млрд куб. м - на 6,1% (на 6,9 млрд куб. м) менше, ніж за аналогічний період 2005 року.

Як повідомив у вівторок відділ із зв'язків з громадськістю та ЗМІ компанії "Укртрансгаз", оператора газотранспортної системи (ГТС) України, транзит газу в Європу за десять місяців скоротився на 7%, або на 6,9 млрд куб. м. Обсяг транзиту в країни СНД залишився незмінним - 14,1 млрд куб. м.

Причина зниження обсягів транзиту газу - скорочення відбору газу споживачами європейських країн, а також скорочення обсягів подачі газу в ГТС України з боку Росії протягом 2006 року.

Пропускна здатність української ГТС на вході становить 287,7 млрд куб. м газу, на виході - 177,1 млрд куб. м, у тому числі в країни Європи - 141,1 млрд куб. м.

"Укртрансгаз" експлуатує 36,5 тис. км магістральних газопроводів і газопроводів-відводів, 71 компресорну станцію загальною потужністю 5380 Мвт, понад 10 підземних сховищ газу загальною активною потужністю 32,3 млрд куб. м і 1405 газорозподільних станцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua