188
Грузія не купуватиме російський газ за 230 долл. - прем'єр
— Енергетика
Грузія не купуватиме російський газ по $230 за тисячу кубометрів, заявив сьогодні прем'єр-міністр Грузії Зураб Ногаїделі.
"Якщо це буде комерційна ціна для всіх країн регіону, то ми готові заплатити цю ціну. Але якщо це якась каральна операція проти Грузії, то таку ціну ми платити, звичайно, не будемо", - сказав він, передає РІА "Новости".
Глава уряду підтвердив, що Грузія веде переговори з Туреччиною, Азербайджаном та Іраном щодо постачань газу в Грузію. "Найближчим часом переговори завершаться, і ми зробимо вибір на користь якого-небудь з перерахованих партнерів за ціною і масштабами постачань", - сказав Ногаїделі.
Нагадаємо, представник "Газпрому" заявив у четвер, що ціна російського газу для Грузії в 2007 році може підвищитися з $110 до $230 за тисячу кубометрів.
За матеріалами: ICTV
Поділитися новиною
Також за темою
Україна вже закачала у сховища більше газу, ніж на ті самі дати 2024 року
США ввели санкції проти міжнародної мережі, яка допомагає Ірану продавати нафту
США планують збільшити стратегічні запаси урану для розвитку ядерної енергетики
Сховища газу у ЄС заповнені рекордно низько за останні 3,5 роки
Україна з 1 жовтня обмежить імпорт індійського пального
Словаччину та Угорщину попередили про наслідки за купівлю російської нафти