Україна відстрочила початрк поставок егектроенергії у РФ


Україна відстрочила початрк поставок егектроенергії у РФ

Дата початку поставок української електроенергії в РФ перенесена, повідомив заступник міністра палива і енергетики Олексій Шеберстов у середу.

Чиновник уточнив, що експорт може відновитися після того, як уряд України розгляне прогнозний баланс проведення-споживання електроенергії на четвертий квартал 2006 року й 2007 рік. Розгляд цього питання, за його словами, заплановано на 3 листопада.

Поставки української електроенергії в Росію повинні були початися 1 листопада поточного року

Україна експортувала електроенергію в РФ із грудня 2004 року по червень 2005 року включно.

Як повідомлялося, Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" і ЗАТ "Інтер РАО ЄЕС" (РФ) 25 жовтня підписали контракт про поставки української електроенергії в Росію. Відповідно до умов контракту "Укрінтеренерго" забезпечить перетік у напрямку РФ на рівні 200-800 Мвт.

За даними інформованого джерела, контракт укладений на період з 1 листопада 2006 року по 1 листопада 2007 року з можливістю пролонгації. Перетік у зимові місяці буде становити 200 Мвт.

Передбачалося, "Укрінтеренерго" у листопаді-2006 - березні-2007 буде експортувати електроенергію в Росію за ціною, що буде формуватися на Оптовому ринку електроенергії (ОРЕ) України, а у квітні-жовтні - за ціною, рівною тарифу національної атомної енергогенеруючою компанії (НАЕК) "Енергоатом" на відпустку електроенергії на енергоринок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua