Методи ефективного управління підприємством від System Integration — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Методи ефективного управління підприємством від System Integration

82
26 квітня 2002 року компанія System Integration і її партнери, компанія SAP і корпорація IBM провели конференцію для клієнтів Першого Українського Міжнародного Банку: «Методи ефективного управління підприємством», у рамках конференції: «ПУМБ на ринку банківських послуг України в 2002 році».
Головна мета конференції - просування одним з ведучих українських системних інтеграторів, компанією System Integration, спільних рішень, у яких IBM пропонує повний спектр продуктів, необхідних для створення високонадійної інформаційної інфраструктури на базі комплексних рішень для управління господарськими процесами від компанії SAP AG. Яскравим підтвердженням своєчасності тематики для українських підприємств була зацікавленість з боку учасників, менеджерів вищої ланки великих українських промислових підприємств, що брали активну участь у конференції й обговореннях.
Компанія IBM представила на семінарі рішення по автоматизації українських підприємств на базі техніки IBM і програмних комплексів SAP.
У доповіді фахівці IBM розкрили наступні теми: аналіз задач автоматизації підприємств; критерії вибору платформи і вендора для автоматизації підприємств; порівняльний аналіз серверних платформ різних вендорів; способи оптимізація витрат при впровадженні рішень по автоматизації підприємств.
Компанія SAP AG представила деякі свої рішення для оптимізації і управління бізнес-процесами на підприємстві: mySAP Financials для фінансових підрозділів, mySAP Supply Chain Management для управління ланцюжком логістики на підприємстві, mySAP Human Resources для кадрової служби, а також стратегічне управління підприємством з SAP.
Інформація про компанії:
System Integration
System Integration працює на ринку України з 1994 року. На сьогоднішній день компанія є відомим в Україні системним інтегратором. Наші партнери – світові лідери! Корпорація IBM, Lotus Development,Cisco, Tivoli, SAP і ін. C 1995 р. SI неодноразово присуджувалося звання кращого бізнес-партнера по різних продуктах IBM в Україні.
Наші клієнти – найбільші українські і закордонні банки, промислові, аудиторські й інші компанії.
Напрями діяльності компанії –
Системний аналіз існуючих інформаційних систем, з метою визначення їхньої відповідності бізнес-процесам і задачам вашої компанії;
Розробка і проектування інформаційних систем, включаючи апаратне, програмне, комунікаційне забезпечення, при повному дотриманні усіх установлених стандартів, пропонованих до інформаційної і технічної безпеки з обліком маштабності в майбутньому;
Постачання устаткування і програмного забезпечення необхідного для реалізації розробленого проекту;
Монтаж, налагодження і введення в експлуатацію інформаційних систем, сертифікація по стандартах виробників і контролюючих державних органів;
Навчання фахівців, у тому числі завдяки організації системи підвищення кваліфікації співробітників без відриву від виробництва.
SAP
Компанія SAP (Systems, Applications, and Products in Data Processing) - всесвітній лідер серед постачальників програмних рішень для міжфірмового бізнесу. Накопичені за 29 років існування компанії знання і досвід знайшли своє втілення в розробленій платформі для електронного бізнесу mySAP.com. mySAP.com - це відкрита і гнучка система для управління усіма внутрішніми і зовнішніми бізнес- процесами підприємства, розроблена з метою її застосування в будь-якій компанії, незалежно від галузі промисловості і мережного оточення, що підтримує бази даних, додатки, операційні системи і технічні засоби усіх великих світових постачальників.
В даний час у більш ніж 17 000 компаній, розташованих у більш ніж 120 країнах світу, працює понад 44 500 інстальованих систем програмного забезпечення SAP. SAP має дочірні компанії, що знаходяться в більш ніж 50 країнах світу.
За минулі 10 років відкрилися представництва в Москві, Санкт- Петербурзі, Алмати і Києві, а чисельність співробітників перевищила 300 чоловік. У СНД і країнах Балтії здійснено 150 продуктивних інсталяцій рішень SAP. Усього в СНД і Балтії працюють з рішеннями SAP більш 25 000 чоловік.
Більш докладну інформацію про компанію і продукти SAP Ви можете одержати за адресою:www.sap.com, www.sap.com/CIS.
IBM
IBMє найбільшою у світі корпорацією, що працює в області інформаційних технологій, що більш 90 років зберігає лідерство в розробці і впровадженні інноваційних рішень для бізнесу. IBM є одним з ведучих світових постачальників апаратних і програмних рішень і здійснює свою діяльність у 164 країнах світу. IBM робить весь спектр комп'ютерної техніки, від персональних комп'ютерних систем до мейнфреймів, а також систем збереження даних, прикладного і спеціального програмного забезпечення і різні периферійні пристрої. Завдяки використанню власних ресурсів і ресурсів ключових бізнесів-партнерів, IBM пропонує набір послуг, рішень і технологій, що дозволяють організаціям будь-якого розміру повною мірою використовувати переваги нової епохи електронного бізнесу.
За матеріалами:
System Integration
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас