Україна заявляє про відкритість для широкого міжнародного співробітництва в авіабудуванні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна заявляє про відкритість для широкого міжнародного співробітництва в авіабудуванні

31
АВІАЦІЯ
Заступник Держсекретаря Мінпромполітики Валерій Казаков підкреслив в інтерв'ю українським ЗМІ, що два роки, що пройшли з часу проведення останнього берлінського авіасалону, для української авіапромисловості були особливо результативними.
За словами В.Казакова, головним досягненням авіабудування України є завершення випробувань і початок серійного виробництва військово-транспортного літака Ан-70. Україна розробила, сертифікувала і почала серійний випуск на Харківському авіапідприємстві нового ближньомагістрального пасажирського літака Ан-140. Відновлено роботи з добудування другого літного екземпляра літака Ту-334 на Київському заводі "Авіант". Почато виробництво нового класу машин - Ан-74ТК-300 і регіонального турбореактивного лайнера Ан-148. Довершено розробку і проведена сертифікація літаків Ан-38-100 і Ан-3.
Що стосується двигунобудування, то тут продовжує лідирувати запорізький моторобудівний комплекс - ВАТ "Мотор Січ" і МКБ "Прогрес". "Мотор Січ" стабільно займає провідне місце серед підприємств спецекспортерів військово-промислової продукції. Цього року, повідомив В.Казаков, експерти прогнозують подальше зростання показників роботи української авіапромисловості. Це пов'язано, насамперед, із прийняттям "Державної програми розвитку авіаційної промисловості України до 2010 року".
Як вважає В. Казаков, авіасалон "ІLA-2002" стане зручним випадком для обміну досвідом між виробниками, буде сприяти налагодженню міжнародної кооперації в цій галузі, допоможе потенційним покупцям і партнерам швидше визначитися з реалізацією взаємовигідних проектів. Що стосується України, підкреслює В. Казаков, то вона відкрита для широкого міжнародного співробітництва.
За матеріалами:
УСПП
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас