96
Мінпаливенерго постарається забезпечити до 15 листопада накопичити на склоадах електростанцій 4 мнл тонн вугілля
— Енергетика
Міністерство палива та енергетики України постарається до 15 листопада забезпечити накопичення на складах електростанцій 4 млн тонн вугілля для проходження зимового максимуму навантажень.
"Ми посилено намагаємося нагромадити максимальну кількість вугілля... Ми плануємо на 15 листопада 4 млн тонн", - сказав заступник міністра палива та енергетики України Олексій Шеберстов на прес-конференції в Києві.
А.Шеберстов підкреслив, що міністр палива та енергетики Юрій Бойко особисто курирує питання нагромадження вугілля на складах електростанцій. Мінпаливенерго, за його словами, регулярно проводить зустрічі з керівництвом Міністерства вугільної промисловості для узгодження графіків відвантаження палива на станції.
Чиновник повідомив, що накопичення вугілля на складах теплових електростанцій відбувається з деяким відставанням від графіків через додаткове навантаження на ці станції, викликаної аварійними зупинками енергоблоків атомних електростанцій.
"Зараз на складах електростанцій 2,57 млн тонн, але ми повинні були мати на 700 тис. тонн більше", - сказав заступник міністра.
Він також відзначив збільшення кількості аварійних зупинок енергоблоків теплових електростанцій, незважаючи на проведені ремонти, а також ріст питомих витрат палива на електростанціях, які перебувають в управлінні міністерства.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною