Вперше в Києві встановлено інтернет-кіоск — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Вперше в Києві встановлено інтернет-кіоск

19
«Основна ідея його відкриття — зробити доступним Інтернет для кожного українця, а також гостей країни», — сказав Олег Гайдук, глава ВАТ «Укртелеком».
Як повідомляє кореспондент ВОЛІ, зовні інтернет-кіоск нагадує звичайний банкомат. Для входу в Внтернет досить мати звичайну телефонну картку або інтернет-карту «Укртелеком». Вартість однієї хвилини роботи такого кіоску — 6 копійок у буденні дні, 3 копійки у вихідні і святкові дні.
Управління кіоском сенсорне: здійснюється дотиком до відповідного зображення на плоскому кольоровому екрані. Щоб увести символьну інформацію (адреса веб-сторінки, текст електронного листа), викликається українська (російська або англійська) клавіатура, що також відображається на екрані.
Інтернет-кіоск зроблено у Києві й коштував 9 тисяч гривень. «У Європі перший такий кіоск був відкритий чотири роки тому у Швейцарії на летовищі Цюріха», — зазначив Гайдук.
Інтернет-кіоск установлено поки що в Київському коледжі зв'язку. Найближчим часом вони з'являться в КПІ, на центральному залізничному вокзалі, а також у Бориспільському летовищі. У плани «Укртелекому» входить також розміщення кіосків в інших містах.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас