34
Кабмін вирішив продати 7 підприємств
Кабінет міністрів вирішив виставити на продаж цього року державні пакети акцій 7 підприємств на додаток до 26 підприємств, рішення про продаж яких було прийнято в лютому. Про це повідомив керівник Фонду державного майна Олександр Бондар, повідомляють Українські Новини.
Зокрема, Кабмін цього року вирішив продати державні 50% акцій 3 заводів: Свердловского машинобудівного заводу (Луганська область), Лисичанського заводу гумових технічних виробів (Луганська область) та машинобудівного заводу "Червона Гвардія" (Одеса). Кабмін також вирішив продати державні 25% акцій 4 підприємств: заводу "Палмаш" (Павлоград, Дніпропетровська область), "Гідросили" (Кіровоград), "Зміни" (Червоноград Львівської області) та Харківського верстатобудівного заводу.
Вартість запропонованих до продажу акцій 7 підприємств становить 41,14 млн. гривень. Бондар не уточнив, яку суму до бюджету Кабмін розраховує одержати від їхнього продажу.
Раніше розпорядженням від 19 лютого Кабмін затвердив перелік з 26 підприємств, від продажу державних пакетів акцій яких цього року уряд розраховує одержати 2,8 млрд. гривень. До цього переліку увійшли 12 обласних енергорозподільчих компаній, однак до нього не включено монополіста місцевого телефонного зв'язку — "Укртелеком".
Кабмін цього року планував одержати від приватизації 5,9 млрд. гривень. За січень-березень Фонд держмайна перерахував до держбюджету 192,5 млн. гривень, отриманих від продажу державного майна. У 2001 році Кабмін одержав з 5,8 млрд. гривень, запланованих від приватизації, лише 2,1 млрд. гривень.
За матеріалами:
Поділитися новиною
Також за темою
Експерти прогнозують зростання ринків передбачень у 5 разів
Китайський iPhone Air за пів ціни: представлено новий флагман Vivo S50 Pro mini (фото)
Nvidia придбає постачальника програмного забезпечення для ШІ
Meta закрила застосунок Facebook Messenger для Windows і Mac
BYD збільшує гарантію на акумулятори електрокарів, перевершуючи Tesla
США пом’якшили санкції трьом білоруським компаніям з виробництва калію
