28
На 76% акцій Харцизького трубного заводу претендують 4 покупці
На конкурс із продажу 76%-го пакета акцій ВАТ "Харцизький трубний завод" надійшло 4 заявки, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу ФДМУ.
Натомість у Фонді не назвали претендентів, додавши, що протягом тижня буде проведений кваліфікаційний добір, а результати тендера передбачається оголосити 27 серпня ("Харцизький трубний завод" має стратегічне значення для економіки і безпеки держави, тож пакет буде реалізовано винятково промисловому інвестору. Компанії, зареєстровані в офшорній зоні, до участі в конкурсі не допускаються).
Найбільш вірогідними претендентами на купівлю контрольного пакета акцій Харцизького трубного експерти називали російське РАТ «Газпром», німецький концерн «Маннесманн», український «Індустріальний союз Донбасу».
Торік конкурс із продажу Харцизького трубного заводу було визнано недійсним через відсутність заявок. Цьогоріч стартову ціну пакета було знижено майже в 2,5 рази.
За матеріалами:
Поділитися новиною
Також за темою
На експорті ІТ-послуг Україна щомісяця заробляє пів мільярда доларів
Резерв+ розширює сервіс сповіщень для військовозобов’язаних
Естонська Iute Group створить в Україні цифровий банк на базі збанкрутілого RwS Bank
Як змінилися позиції України в міжнародних рейтингах за роки вторгнення
У 2025 році шахраї вкрали з карток до 1,6 млрд грн: нові схеми
«Укренерго» купуватиме електроенергію у «Енергоатому» через спеціальні аукціони
