"Вімм-Білль-Данн" прикупив собі "Галактон"? — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Вімм-Білль-Данн" прикупив собі "Галактон"?

28
Російська компанія «Вімм-Білль-Данн» за кілька місяців вступить у володіння проданим «Укрсоцбанком» контрольним пакетом молокозаводу «Галактон».
Як повідомляє ForUm із посиланням на джерело, яке заслуговує на довіру, за наявною інформацією, понад 80 % акцій «Галактона» на користь «Вімм-Білль-Данну» викупила компанія, афільована російським алюмінієвим концерном «Русский алюминий». Випустивши ADR на американському фондовому ринку, «Вімм-Білль-Данн» протягом декількох місяців не має права збільшувати свої активи, чим є акції «Галактона». Як повідомлялося, «Вімм-Білль-Данн» володіє Третім київським молокозаводом, що випускає свою продукцію під торговельною маркою «Славяночка».
9 квітня керівник «Укрсоцбанку» Валерій Хорошковський підтвердив факт продажу понад 80 % акцій «Галактона» новому власнику, але відмовився назвати його ім'я. Він сказав, що за пакет акцій було запропоновано гідну ціну. За неофіційною інформацією, частина грошей цієї угоди пішла на викуп у держави останніх 10 % акцій Миколаївського глиноземного заводу, проданих на біржі приблизно за 60 млн. гривень.
За станом на травень 2001 року найбільшими акціонерами ВАТ були компанії «Гелексі Лімітед» — 19,75 %, «Хофнунг Гмбх Лтд.» — 15,65 %, «Копрімекс Ентерпрайзес Лтд.» — 14,75 %, «Лінзако Лімітед» — 14,37 % та дочірнє підприємство «Меркс-меблі» — 2,25 %.
Згідно даних Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР), у січні 2002 року по 24,998 % акцій належали кіпрським компаніям “Gavroche Investments Company Limited” та “HFM Holding Limited”. Відповідно до даних ДКЦПФР, “Gavroche Investments Company Limited” також володіє 50 % акцій ЗАТ «ДП «Алюмінпродукт». “HFM Holding Limited” належить 24,9998 % акцій ЗАТ «ДП «Алюмінпродукт» та ЗАТ «Національна алюмінієва компанія».
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас