"МЕТА" розробила пошукову систему для корпоративних мереж — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"МЕТА" розробила пошукову систему для корпоративних мереж

14
ЗАТ «МЕТА», відома як автор пошукової системи по українських інтернет-ресурсах МЕТА, розробила програмне рішення для пошуку в локальній і розподільчій інформаційній мережах підприємства.
Система дозволяє організувати пошук у корпоративних базах дані підприємства, сховищах документів, архівах електронних поштових повідомлень і новин, зосереджених по корпоративній мережі підприємства й інших джерел інформації.
Пошукова система здатна обробляти інформацію в усіх найбільш розповсюджених форматах електронних документів, що використовуються на українських підприємствах, наприклад, MS Word, MS Excel, pdf, xml, гіпертекстові тощо.
Пошук інформації здійснюється трьома мовами — українською, російською та англійською. У системі передбачена можливість швидкого підключення нових форматів, що можуть з'явитися в майбутньому.
Крім того, забезпечується цілковита конфіденційність внутрікорпоративної інформації як при доступі з локальної мережі, так і при віддаленому доступі за допомогою Інтернету.
Система спроектована й реалізована таким чином, що всі її основні компоненти можуть працювати під управлінням більшості сучасних операційних систем, причому різні компоненти — на різних платформах у межах однієї обчислювальної мережі. Система не потребує апаратних вкладень, для роботи достатньо одного виділеного сервера.
Крім забезпечення пошуку, система дає статистику з роботи пошукового механізму і дозволяє одержати аналітичну інформацію з усього масиву документів підприємства в цілому.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас