НБУ змінив правила переміщення валюти через границю — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ змінив правила переміщення валюти через границю

3
Національний банк України з 8 квітня вніс зміни в Інструкцію про переміщення валюти України, іноземної валюти, банківських металів, банківських документів і платіжних карток через митний кордон.
Про це повідомили в прес-службі банку. Тепер громадяни, що направляються через територію України транзитом, мають право переміщувати через границю кошти в сумі до 30 тис доларів, чеки, емітовані іноземними банками і небанківськими установами, у сумі до 30 тис доларів і банківські метали у виді злитків загальною вагою до 100 грамів.
Юридичним особам-нерезидентам, що мають (орендовані, зафрахтовані) транспортні засоби, можна ввозити в Україну до 50 тис доларів. Крім того, новими правилами передбачено, що фізичні особи-резиденти можуть вивозити з України корпоративні платіжні картки, емітовані іноземними банками, на підставі документів, що підтверджує факт роботи цих осіб в офіційних представництвах і міжнародних організаціях.
Нацбанк повідомляє також, що капітан і члени екіпажа судна, що належить (зафрахтоване) нерезиденту, можуть вивозити з України іноземну валюту в межах суми, отриманої від морського агента, знятої з його рахунка. Інструкцією також передбачене пересилання в Україну в міжнародних поштових відправленнях з оголошеною цінністю платіжних карток міжнародних платіжних систем, емітованих небанківськими установами, що належать фізичним особам-нерезидентам, у яких відсутній підпис власника картки.
За матеріалами:
УСПП
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас