Ведучі оператори мобільного зв'язку вибирають Netvertising! — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ведучі оператори мобільного зв'язку вибирають Netvertising!

22
Інтернет-агентство Netvertising почало рекламну кампанію для двох ведучих операторів мобільного зв'язку: UMC і Golden Telecom.
Протягом року рекламні банери різних послуг і напрямків Golden Telecom будуть розміщатися на кращих площадках УА-НЕТа. Уже зараз їх можна побачити на головних сторінках сайтов Кореспондент.net, UkrBiz.net , KPNews.com.
Рекламна кампанія UMC спрямована на просування корпоративних пакетів і націлена, насамперед, на бізнес-аудиторію.
”Це вже друга кампанія UMC, яку розробило і проводить агентство Netvertising” - помітив Максим Хомутын, головний менеджер агентства. “Ми знаємо, де в інтернеты знаходяться бізнесмени, керівники підприємств і топ-менеджери. Цього разу в кампанії беруть участь більш 12 рекламних площадок. Усі вони знаходяться на інформаційних, бізнес ресурсах і на сайтах, присвячених мобільному зв'язку” - говорить Максим.
Рекламне інтернет-агентство Netvertising було створено в грудні 2000р. і є одним із проектів медіа холдингу KP Publications. На рахунку компанії такі проекти, як англомовна газета Kyiv Post, журнал Афіша, довідник Kyiv Business Directory, новий новостной журнал Кореспондент, інтернет-портал номер 1 в Україні bigmir.net новосний інтернет-сайт номер один в Україні Кореспондент.net і агентство по інтернет-розробці Sputnik Development.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас