КБ "Південне" виграло тендер на розробку, виготовлення і запуск супутника по зондуванню земної поверхні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

КБ "Південне" виграло тендер на розробку, виготовлення і запуск супутника по зондуванню земної поверхні

31
Державне конструкторське бюро "Південне" виграло тендер на розробку, виготовлення і запуск супутника "Египсат-1" для зондування земної поверхні.
Про це в середу повідомив генеральний конструктор - генеральний директор ДКБП Станіслав Конюхів, виступаючи на прес-конференції, присвяченої 48-й річниці створення підприємства.
За його словами, у тендері, оголошеному Єгиптом, брали участь Франція, Великобританія, Італія, Росія, Південна Корея й Україна. Конюхів повідомив, що супутник має бути запущений у 2004 році носієм "Дніпро" і буде мати точність зондування 8 метрів. У Єгипті будуть побудовані станції прийому сигналів і керування супутником. Стажування групи єгипетських фахівців почнеться в Дніпропетровську в червні цього року.
За матеріалами:
УСПП
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас