Відбулося засідання українсько-польської групи з інвестиційного співробітництва — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Відбулося засідання українсько-польської групи з інвестиційного співробітництва

37
Перше засідання спільної польсько-української Робочої групи з питань інвестиційного співробітництва в рамках польсько-української змішаної Комісії з питань торгівлі й економічного співробітництва завершилося в п'ятницю у Львові.
Про це повідомили в прес-службі міністерства економіки і з питань європейської інтеграції України (засідання продовжувалося 4-5 квітня). Очолювали Робочу групу від української сторони - заступник державного секретаря міністерства економіки і з питань європейської інтеграції Ігор Уманський і від польської сторони - державний секретар міністерства економіки Республіки Польща Анджей Шаравський. До складу робочої групи ввійшли представники центральних органів виконавчої влади, ділових кіл і громадських організацій України і Польщі.
Під час засідання відбулася презентація галузей економіки і регіонів України щодо інвестиційної привабливості. Представники польської сторони відвідали спеціальну економічну зону "Яворив" і ознайомилися з умовами її функціонування. Українська сторона запропонувала до розгляду польських колег програми і проекти, що передбачають можливості для поглиблення українсько-польського співробітництва. Учасники засідання також обговорили питання про інвестиційний клімат в Україні і перспективах його поліпшення, а також стан польсько-українського інвестиційного співробітництва.
За матеріалами:
УСПП
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас