У поточному році буде укладений контракт на постачання літака Ан-70 у Чехію


Перший закордонний контракт на перспективний військово-транспортний україно-російський літак Ан-70 буде підписаний у поточному році.

Про це в четвер повідомив Леонід Терентьєв, генеральний директор консорціуму "Середній транспортний літак" (СТС), що займається маркетингом цієї машини і координує роботу програми. За його словами попередня робота на постачання трьох Ан-70 у Чехію велася протягом двох років, і зараз сторони вийшли на заключний етап переговорного процесу. Крім того, відзначив Терентьєв, від одного до трьох літаків Ан-70 можуть придбати ще деякі країни Східної Європи, з якими також ведуться переговори.

У цілому консорціум налагодив активні контакти з 18 потенційними замовниками, включаючи Індію, Китай, Іран, Алжир і ряд країн Південно-Східної Азії. Ан-70 викликає значний інтерес практично у всіх острівних держав, оскільки це єдиний у світі літак, здатний з вантажем 30 тонн робити короткий зліт і посадку на непідготовлені смуги, підкреслив Терентьєв. Ан-70, крім того, один з деяких літаків, що відповідають сучасним вимогам по доставці військової техніки в умовах специфіки регіональних конфліктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua