Банк "Надра" впроваджує Програму страхування ризиків від шахрайства по кредитних картках


У рамках програми «Дійсний сервіс» банк «Надра» першим в Україні пропонує клієнтам Програму страхування ризиків від шахрайських операцій із кредитними картками Visa Classic, MasterCard Mass, Visa/MasterCard Gold.

Страхування ризиків шахрайських операцій із платіжними картками - додаткова послуга власникам кредитних карток банку «Надра», розроблена разом з Українською інноваційною страховою компанією «Інвестсервіс».

Метою надання даної послуги є страхування ризиків власників, що виникають внаслідок підробки чи копіювання карток, неправомірних списань коштів з карткових рахунків власників у результаті втрати і/чи крадіжки картки, а також витрат на її перевипуск, постановку в стоп-аркуші, оплату комісій платіжних систем, процесингових центрів і т.п.

З 8 квітня всі оформлювані кредитні картки банку (у т.ч. і додаткові), є автоматично застрахованими. Крім того, клієнт, за бажанням, може оформити страховку на більш велику суму

Довідка:
Банк "Надра" заснований у 1993 р. Банк має статус Principal Member у платіжних системах VISA і Europay, проводить емісію карт цих систем з 1999 р. Банк входить у десятку найбільших банків на Україні по емісії карт. Обсяг емісії карт систем VISA і Europay на 1 березня 2002 р. склав близько 150 тис. шт. За станом на 1 березня банк «Надра» займає 5 місце в рейтингу банків-емітентів платіжних карт. Кількість банкоматів - 73 шт., кількість POS-терміналів – 350 шт.

На 1 березня 2002 р. чисті активи банку склали 1096,55 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель – 836,40 млн.грн., капітал – 121,94 млн. грн., депозити фізичних осіб – 368,15 млн. грн., депозити юридичних осіб – 159,99 млн. грн., валюта балансу – 1662,23 млн. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua