0 800 307 555
0 800 307 555

ВАТ КБ «Хрещатик» з 07.11.05 розпочинає розміщення облігацій ТАС-Інвестбанку серії А


ВАТ КБ «Хрещатик» як лід-менеджер випуску повідомляє про початок розміщення облігацій ЗАТ «ТАС-Інвестбанк» серії А з 07 листопада 2005 року.

Загальна номінальна вартість випуску облігацій становить 50 млн грн, номінальна вартість — 1000 грн кожна, кількість облігацій — 50 тис. Термін обігу облігацій — 3 роки. Форма випуску — бездокументарна. Відсоткова ставка на перший, другий, третій і четвертий процентні періоди встановлюється у розмірі 14% річних у національній валюті.

На кожні наступні чотири процентні періоди відсоткова ставка встановлюється Правлінням банку-емітента не пізніше ніж за 20 календарних днів до дня початку п’ятого і дев’ятого періодів, виходячи з кон’юнктури ринку, але не може бути меншою за облікову ставку НБУ відповідно станом на 1 жовтня 2006 року і 1 жовтня 2007 року.

Відсотки сплачуються один раз на три місяці. Термін погашення облігацій — 03 листопада 2008 року. Передбачається оферта після закінчення четвертого і восьмого процентних періодів. Загальна кількість процентних періодів — 12.

Детальнішу інформацію про випуск облігацій ЗАТ «ТАС-Інвестбанк» можна отримати на сайті банку «Хрещатик»: http://www.xcitybank.com.ua/ua/corp/market.html

Довідково за темою:
Довгостроковий кредитний рейтинг облігацій зазначеного випуску ЗАТ «ТАС-Інвестбанку» встановлений міжнародною рейтинговою агенцією Moody’s Investors Service 24 жовтня 2005 року на рівні «Б2» за міжнародною шкалою кредитних рейтингів.

Довідково:
Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк
«Хрещатик» зареєстровано у травні 1993 року. Здійснює свою діяльність відповідно до Статуту банку, чинного законодавства України та має повну ліцензію НБУ № 158 від 29.12.01 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках. Уже п’ять років аудиторську перевірку фінансової діяльності банку за світовими стандартами здійснюють міжнародні аудиторські фірми, зокрема останні роки “Ernst&Young”.

Банк має рейтинги міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings, які відповідно до шкали рейтингів цього агентства такі: рейтинг підтримки - 4, довгостроковий та короткостроковий рейтинги - на рівні „В”, індивідуальний рейтинг - „D/E”. Прогноз за всіма рейтингами стабільний.

Рейтинговим агентством ТОВ «Кредит-Рейтинг» 21 квітня 2005 р. банку «Хрещатик» присвоєно довгостроковий рейтинг «UaA».

Мережа банку складається з 58 установ у Києві та інших регіонах України.

Основні фінансові показники банку станом на 01.10.05: чисті активи - 1,92 млрд. грн., фінансовий результат - 12,74 млн. грн., балансовий капітал - 185,6 млн. грн., у т.ч. статутний - 140 млн. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua