Ризик дефолта в Україні є, але він не надто високий — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ризик дефолта в Україні є, але він не надто високий

38
Міжнароде рейтингове агентство Fitch поліпшило рейтинг України за довгостроковими валютними та гривневими запозиченнями з "B–" до "B". Про це говориться у повідомленні агентства, текст якого цитують Українські Новини.
Fitch також зберегла присвоєний Україні минулого літа рейтинг за короткостроковими запозиченнями — "B". Згідно методології Fitch, ці рейтинги означають, що ризик дефолта країни існує, але він не занадто високий.
Fitch погоджується, що українська економіка домоглася успіхів торік, і такі успіхи наявні й зараз. При цьому агентство заявило у повідомленні, що присвоєні оцінки відбивають слабкість української економіки, високий рівень корупції, низьку капіталізацію банківської системи, неефективність енергетичної галузі та високу залежність економіки від експорту металургійної продукції.
Fitch закликає український уряд прискорити реформи, необхідні для зростання економіки та підвищення надійності України як позичальника. Нагадаємо: раніше рейтингове агентство Moody’s поліпшило рейтинг України за облігаціями в іноземній та національній валютах з "Caa1" до "B2". Наприкінці минулого року рейтингове агентство Standard&Poors (S&P) присвоїло Україні рейтинг "B" за довгостроковими та короткостроковими валютними і гривневими запозиченнями.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас