0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Фінплани держпідприємств прийматиме уряд


Віктор ПИНЗЕНИК, в Чернігові на виїзній нараді, повідомив, що наступного тижня Уряд має намір затвердити фінансові плани таких компаній як „Укртелеком”, „Укрзалізниця” та „Нафтогаз України”. Як відомо, відтепер Уряд затверджуватиме фінансові плани всіх держпідприємств, а також підприємств, де частка власності держави становить 50% + 1 акція. Половину доходу на власність підприємства сплачуватимуть у Бюджет. Очікується, що ці надходження становитимуть 5,5 млрд. гривень. Окрім того, Міністр фінансів зазначив, що для держпідприємств також передбачається ввести тендерний принцип закупівель, що стане інструментом більш ефективного господарювання і боротьби з корупцією.

„Треба усувати причини корупції”, - сказав Міністр. Він відзначив, що до Парламенту внесено новий урядовий законопроект про державні закупівлі, в якому єдиним критерієм визначення переможця тендеру є найнижча запропонована ціна. „Цей закон дозволить зекономити багатомільярдні кошти Бюджету”, - наголосив Віктор ПИНЗЕНИК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування