10-а Ялтинська Міжбанківська Конференція країн СНД і Балтії пройде на високому рівні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

10-а Ялтинська Міжбанківська Конференція країн СНД і Балтії пройде на високому рівні

Фондовий ринок
96
Як повідомив Секретаріат 10-ї Ялтинської міжбанківської Конференції, підготовка до ювілейної Конференції йде в нормальному режимі і є всі підстави говорити про те, що вона пройде на високому якісному і представницькому рівні. У лютому звертання до учасників майбутньої Конференції направив Голова Правління НБУ Володимир Стельмах.
Секретаріатом Конференції також отримане підтвердження на участь у роботі Конференції делегацій Центрального Банку Казахстану, Banking Association of Central and Eastern Europe. Найближчим часом надійде інформація про представництво на Конференції Центрального Банку Росії, Національного банку України, Центральних банків Латвії і Литви.
Підтвердили своє бажання стати Генеральними спонсорами 10-ї Ялтинської міжбанківської Конференції «Внешторгбанк РФ» (Росія) і міжнародна платіжна система «Europay International”.
Головними спонсорами 10-ї Ялтинської міжбанківської Конференції виступили «Альфабанк» (Росія), ІБГ «НІКойл» (Росія), компанія «Інформаційні Комп'ютерні Системи» (Україна).
Спонсорами Конференції стали банк “Зеніт” (Росія), Московська міжбанківська валютна біржа, «Перший Український Міжнародний Банк» (Україна), аудиторська компанія «PricewaterhouseCoopers» (Україна), «Європейський Трастовий Банк»(Росія), RZB Group (Vienna, Москва), Банк «Парітате» (Латвія).
Як повідомили в Секретаріаті Конференції, вже отриманий ряд заявок на проведення семінарів у рамках Конференції, зокрема: від ІБГ “НІКойл”, “Внешторгбанка РФ” і ін.
Довідка:
10-а Ялтинська міжбанківська Конференція відбудеться на базі готельного комплексу «Ялта-Інтурист» 24-27 квітня 2002 р. Робота 10-ї Ялтинської міжбанківської Конференції буде включати пленарне засідання на тему “Макроекономічний огляд финансовх ринків у країнах банків-учасників конференції: проблеми, перспективи розвитку”, а також роботу трьох секцій: “Політика наглядових органів в області регулювання діяльності фінансових і банківських організацій”, “Практичні аспекти роботи банку. Нові інструменти і технології”, “Перспективи розвитку платіжних продуктів і технологій. Питання безпеки. Електронна комерція”.
Секретаріат Конференції повідомляє, що прийом заявок на участь у Конференції здійснюється до 15 квітня 2002 року.
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас