Костусєв закрив справу проти Western Union


Антимонопольний комітет закрив справу проти компанії Western Union після того, як компанія офіційно повідомила АМКУ про виконання рекомендацій зі зниження тарифів на грошові перекази з Іспанії, Італії і Португалії в 2,2-4,1 рази.

Про це «Українським Новинам» повідомила прес-служба АМКУ.

Зокрема, з повідомлення випливає, що з 1 квітня поточного року тарифи на перекази з Португалії суми до 100 євро знижені з 16,5% до 4%, а на суму до 200 євро - з 11,25% до 4%; з Італії - з 14,5% до 5% і з 11,25% до 5% відповідно; з Іспанії - з 17% до 7% і з 9% до 3,5% відповідно.

Приймаючи рішення про закриття справи, АМКУ врахував, що у вересні 2004 року WU знизила тарифи на грошові перекази з Росії в 2,5 рази.

За словами голови АМКУ Олексія Костусєва, Комітет також очікує, що WU перегляне тарифи на перекази з Чехії, Греції, Ізраїлю і Польщі у бік їхнього зменшення.

Як повідомляло агентство, раніше АМКУ заявив про те, що WU погодилася з 1 квітня знизити тарифи на 40% на грошові перекази на суму до 200 євро з Іспанії, Італії і Португалії після відповідних рекомендацій АМКУ.

Костусєв пообіцяв закрити справу проти WU у випадку виконання компанією рекомендацій АМКУ.

До цього АМКУ рекомендував Western Union знизити тарифи на грошові перекази з країн далекого зарубіжжя, загрожуючи компанії великим штрафом за порушення антимонопольного законодавства

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Рейтинг популярності матеріалу «Костусєв закрив справу проти Western Union» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua