Банк "Аваль" проводить семінар "Проблеми керування ризиками" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Банк "Аваль" проводить семінар "Проблеми керування ризиками"

Фондовий ринок
105
Семінар «Організація процесу аналізу і керування ризиками в комерційному банку» відбудеться в Києві 4﷓ 5 квітня н.г. у Києві. Як повідомила прес-служба банку «Аваль», цей семінар продовжує серію щорічних зустрічей, що проводяться акціонерним поштово-пенсійним банком «Аваль» для обговорення проблеми керування ризиками, що виникають у процесі діяльності комерційного банку.
За інформацією прес-служби, у ході семінару аналітиками-практиками будуть освітлені проблеми оцінки, аналізу і керування банківськими ризиками, способи оцінки валютного ризику на основі VAR-методології, основні методи керування ризиком ліквідності комерційного банку, практичні питання керування ризиками в комерційному банку, а також рейтингові методики оцінки банківських установ. Крім того, виходячи з побажань учасників, передбачається обговорити особливості аналізу багатофіліальних банків, керування грошовими потоками комерційного банку, а також стан і проблеми економіки і банківського сектора України.
За інформацією прес-служби АППБ «Аваль», у числі доповідачів семінару — представники Національного банку України, Асоціації українських банків, представники комерційних банків країн СНД і Балтії.
Взяти участь у семінарі можуть усі зацікавлені особи. Участь у семінарі — безкоштовно. Іногородні учасники оплачують проїзд і проживання в готелі. Місце проведення — готельний комплекс «Турист», Київ, вул. Р. Окіпної, 2.
За матеріалами:
Райффайзен Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас