Кучма заперечує постачання зброї до Іраку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кучма заперечує постачання зброї до Іраку

40
Президент Леонід Кучма назвав маренням звинувачення в тім, що Україна постачала зброю в Ірак. Про це повідомляють Українські Новини. "Це нісенітниця", — заявив він на прес-конференції. "Узагалі ми ніякої зброї Іраку не продавали", — додав він.
Кучма сказав, що Україна навпаки тісно співробітничає з ООН, що винесла ембарго на постачання зброї Іраку. Як відомо, у вівторок народний депутат Олександр Жир заявив, що має у своєму розпорядженні запис про те, що Президент санкціонував постачання зброї до Іраку в минулі роки.
Коментуючи інші звинувачення, висунуті народними депутатами Григорієм Омельченком, Анатолієм Єрмаком і Віктором Шишкіним, про сприяння вбивства народних депутатів Гетьмана і Щербаня, Кучма також назвав їх неправдою. "Це вже марення таке, що вже й брехати нікому", — сказав президент.
Він висловив думку, що хвиля компромату ініційована політичними невдахами, що не мають майбутнього. "Я навіть не ображаюся, нехай їх Бог простить", — сказав Кучма. Як відомо, у вівторок генеральний прокурор Михайло Потебенько спростував припущення про те, що Президент Леонід Кучма сприяв екс-прем'єру Павлові Лазаренку в організації убивства народних депутатів Євгена Щербаня і Вадима Гетьмана і сказав, що Генпрокуратура не буде порушувати кримінальної справи за запитом Верховної Ради, ініційованим Омельченком, Єрмаком і Шишкіним.
Народний депутат Вадим Гетьман, котрий вважався дуже впливовою фігурою у фінансових колах, був убитий у 1998 році в під'їзді власного будинку. Великий підприємець і народний депутат Євген Щербань разом із дружиною був розстріляний на летовищі Донецька в 1996 році. Генпрокуратура звинуватила Лазаренка в організації вбивств Щербаня і Гетьмана.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас