"Аваль" фінансує будівництво суден ДП "Миколаївський суднобудівний завод " за замовленням норвезької компанії "DOF Industri AS". — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Аваль" фінансує будівництво суден ДП "Миколаївський суднобудівний завод " за замовленням норвезької компанії "DOF Industri AS".

Фондовий ринок
174
Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль» реалізував проект по фінансуванню будівництва двох суден постачання для обслуговування бурових установок державним підприємством "Суднобудівний завод ім. 61 комунара" (м. Миколаїв) за замовленням норвезької компанії "DOF Industri AS". Про це повідомила начальник керування активних операцій Миколаївської обласної дирекції АППБ «Аваль» Ельвіра Алексєєва.
За її словами, будівництво двох суден постачання для обслуговування бурових установок — «Scandi Buchan» і «Scandi Foula» — у повному обсязі було профінансовано Миколаївською обласною дирекцією банку «Аваль» на суму 5 млн. дол. проти акредитива, підтвердженого першокласним європейським банком "Den DanskeBank" (Данія).
Як повідомила Е. Алексєєва, урочистий спуск другого корпуса судна-постачальника "Scandi Buchan" з миколаївської верфі ДП “Суднобудівний завод ім.61 Комунара” у рамках проекту відбувся на минулому тижні в присутності посла Норвегії в Україні, керівників компанії "DOF Industri AS", керівництва Миколаївської облдержадміністрації, мера м. Миколаєва і представників Миколаївської дирекції АППБ "Аваль". Спуск першого судна — «Scandi Faula» — відбувся 11 вересня минулого року.
У даний час Миколаївська дирекція АППБ "Аваль", за словами Е. Алексєєвої, здійснює фінансування проекту по будівництву на ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара" шести арктичних траулерів за замовленням "DOF Industri AS" відповідно до домовленості, досягнутої на офіційних переговорах у 2000 році в м. Берген (Норвегія). Відповідно до умов проекту, Миколаївська обласна дирекція банку "Аваль" повинна забезпечити його фінансування в повному обсязі, а "Den NorskeBank" — гарантію оплати замовлення за допомогою підтвердженого акредитива. Загальна сума контрактів, укладених суднобудівним заводом з "DOF Industri AS", практично досягає 15 млн. дол.
Е. Алексєєва також повідомила, що в даний час на заводі ведеться будівництво двох арктичних траулерів, урочиста закладка ще одного відбулася на минулому тижні. Передача норвезькому замовнику першого арктичного траулера запланована на квітень нинішнього року.
Крім того, по її інформації, наприкінці минулого тижня "DOF Industri AS" і завод ім. 61 комунара підписали протокол намірів про розміщення на верфі заводу нових замовлень.
Як заявила Е. Алексєєва, співробітництво Миколаївської дирекції АППБ “Аваль” із ГП “Суднобудівний завод ім.61 Комунара” у рамках так званої “норвезької програми“ продовжується з листопада 2000 року. Кредитні вкладення банку за цей період перевищили 6 млн. дол., експортний виторг заводу склав понад 5 млн. дол.
АППБ "Аваль" зареєстрований 27.03.1992 р. і має близько 1000 структурних підрозділів. Чисельність клієнтів банку перевищує 900 тис., з яких більше 130 тис. — корпоративні клієнти. За станом на 1 січня поточного року валюта балансу і балансовий капітал банку склали 5,095 млрд. грн. і 286 млн. грн. відповідно; обсяг кредитно-інвестиційного портфеля (без обліку міжбанківських кредитів) — 3,743 млрд. грн., з них кредити юридичним особам — 2,1 млрд. грн. Загальний обсяг коштів клієнтів досяг 4,383 млрд. грн., у тому числі внески фізичних осіб —1,1 млрд. грн. Обсяг сформованих резервів досяг 250 млн. грн., у тому числі обсяг резервів під кредитні ризики (без обліку резервів під міжбанківські кредити) — 208 млн. грн. Фінансовий результат за підсумками роботи банку за 2001 р. — 4,3 млн. грн.
За матеріалами:
Райффайзен Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас