"Укртелеком" вимагає від Golden Telecom звільнити орендовані приміщення — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Укртелеком" вимагає від Golden Telecom звільнити орендовані приміщення

26
Найбільший оператор місцевого зв'язку — "Укртелеком" подав позов у Господарський суд Києва, вимагаючи від компанії Golden Telecom звільнити приміщення комутатора, орендовані в "Укртелекому" для розміщення її телефонних станцій.
Про це в п'ятницю на прес-конференції повідомив генеральний директор Golden Telecom Юрій Безбородов. "Вони ("Укртелеком") звернулися в суд, щоб ми звільнили приміщення", — сказав він.
Безбородов додав, що звільнення комутатора фактично означає припинення діяльності Golden Telecom як оператора фіксованого зв'язку. За словами Безбородова, раніше господарський суд Жовтневого району Києва виніс рішення на користь Golden Telecom за позовом "Укртелекома" звільнити приміщення комутатора, де знаходяться телефонні станції Golden Telecom. "Перший суд ми виграли", — сказав він.
Як відомо, у п'ятницю міліція почала перевірку в офісах Golden Telecom. Безбородов звинуватив в організації перевірки "Укртелеком" і Держкомзв’язку й інформатизації. Крім того, прокуратура Києва порушила кримінальну справу стосовно менеджерів Golden Telecom за фактом розкрадання державного майна в особливо великих розмірах.
Спільна українсько-американська компанія Golden Telecom заснована в 1996 році, вона надає комплекс телекомунікаційних послуг, у тому числі фіксованого і стільникового зв'язку, а також доступу до Інтернет під торговельними марками Golden Telecom GSM, UNI і "Свіи Онлайн".
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас