28
Ющенко заступився за фільм Мороза на УТ-1
Лідер виборчого блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко вважає, що всі учасники виборчого процесу "самодостатні політичні сили" і мають право визначатися, як проводити виборчу агітацію". Про це він заявив 2 березня на прес-конференції в Запоріжжі, коментуючи події, пов'язані з демонстрацією фільму "Мат", який був показаний лідером Соцпартії України Олександром Морозом з використанням безкоштовного агітаційного часу своєї партії на УТ-1.
За інформацією прес-служби "Нашої України", Ющенко застеріг політичні сили "не поспішати ламати фундамент, необхідний для співробітництва і пошуку компромісу в майбутньому парламенті".
Ющенко запропонував учасникам виборчого процесу "діяти толерантно, дати можливість висловитися всім політичним силам і не клеїти ярлики".
Як відомо, лідери декількох виборчих блоків і партій звернулися до ЦВК з пропозицією зняти з реєстрації кандидата в народні депутати Мороза.
За матеріалами:
Поділитися новиною