Податкова починає приймати звіти електронною поштою — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Податкова починає приймати звіти електронною поштою

28
Державна податкова адміністрація почала приймати звіти від платників податків електронною поштою. Про це, як передають Українські новини, повідомив на прес-конференції заступник голови ДПА Володимир Росоловський.
До сьогоднішнього дня платники податків приносили звіти до податкової у паперовому вигляді або на дискетах. Тепер же вони зможуть відправляти звітність електронною поштою, за допомогою встановленої на свій комп'ютер програми, яку можна отримати у своєму відділенні податкової.
За словами Росоловского, платники податків можуть отримати програму у своєму відділенні податкової безкоштовно, і оплачуватимуть тільки відновлення програми. Він також сказав, що програма має 3 ступені захисту від незаконного доступу сторонніх до звітів платників податків.
Крім того заступника голови ДПА зазначив, що платнику податків необхідно буде укласти договір зі своїм відділенням податкової з метою легалізації передачі звітів електронною поштою, оскільки зараз в Україні немає закону про електронний підпис.
Нововведення податкової розраховане в першу чергу на великі підприємства, що мають електронну пошту. Інші платники податків можуть здавати звітність так само, як і раніше.
Програму розробила компанія "Інтелект сервіс". Заступник голови ДПА сказав, що нова програма сумісна із усіма бухгалтерськими програмами, але вони повинні бути обов'язково ліцензійними.
За даними ДПА, зараз в Україні зареєстровано 561,5 тис. підприємств-платників податків, що протягом року подають до податкової близько 6 млн. документів.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас