До складу Правління ЗАТ "Альфа-Банк" (Україна) увійшли нові члени — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

До складу Правління ЗАТ "Альфа-Банк" (Україна) увійшли нові члени

Фондовий ринок
278
Заступником Голови Правління ЗАТ «Альфа-Банк» (Україна) призначений Олег Нуянзин, що раніше займав посаду заступника начальника Керування організації обслуговування і впровадження банківських стандартів в ВАТ «Альфа-Банк» (Росія). Олег Нуянзин працював в ВАТ «Альфа-Банк» (Росія) із квітня 1992 року і має багатий досвід по розвитку автоматизації, створенню і розвитку продуктового спектра. В Україні він буде курирувати роботу банку в області автоматизації, банківських технологій, оформлення операцій банку, регламентації банківських процесів відповідно до єдиних стандартів Альфа-Банку. Ціль призначення – забезпечення і формування всіх банківських процесів, спрямовані на постійне підвищення якості обслуговування клієнтів.
Рішенням Наглядацької Ради ЗАТ «Альфа-Банк» до складу Правління банку додатково введений Заступник Голови Правління Олег Нуянзин, Начальник Керування корпоративного бізнесу Тамара Соломієнко, Начальник Юридичного керування Сергій Половко.
Заступник Голови Правління ЗАТ «Альфа-Банк» Ірина Яценко, крім кредитного напрямку, буде курирувати корпоративний бізнес банку.
ЗАТ «Альфа-Банк» поступально й ефективно розвивається в Україні як універсальний банк, що пропонує своїм клієнтам максимальний набір банківських продуктів і послуг. За рівнем капіталу (73,6 млн гривень) банк займає 21 місце в рейтингу Асоціації українських банків за станом на 1 січня 2002 року. За 2001 рік кредитно-інвестиційний портфель Альфа-Банку збільшився більш ніж у 2,5 рази і на 1 січня 2002 року склав більше 133 млн гривень. Чисті активи банку збільшилися більш ніж у 1,9 рази і склали 183,7 млн гривень – банк ввійшов у групу середніх банків. Депозити юридичних осіб зросли в 1,15 рази і склали 33 млн гривень, депозити фізичних осіб зросли в 2,3 рази і склали 33 млн гривень. З початку 2001 року кількість клієнтів - фізичних осіб збільшилося на 59%, а корпоративних клієнтів - на 45%. У жовтні 2001 року Альфа-Банком в Україні почата власна емісія міжнародних пластикових карт Visa International.
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас