Блок "За єдину Україну!" почав підготовку до створення партії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Блок "За єдину Україну!" почав підготовку до створення партії

41
Блок партій "За єдину Україну!" почав підготовку документів про створення єдиної партії після виборів Верховної Ради. Як передають Українські Новини, про це на прес-конференції повідомив Сергій Тигипко — лідер партії "Трудова Україна", яка входить до блоку.
"Є вже робоча група, що відпрацьовує робочі документи. Ці документи повинні бути готові одразу після виборів", — сказав Тигипко. Він також висловив надію, що процес об'єднання у єдину партію учасникам блоку вдасться завершити до кінця осені. На виборах Ради блок сподівається набрати 15% голосів виборців.
Як відомо, блок "За єдину Україну" заявив про намір створити єдину партію одночасно зі своїм утворенням торік. У середині лютого блок оголосив, що очолити нову партію він запропонує Президенту Леоніду Кучмі, однак Кучма відмовився обговорювати це привселюдно, висловивши сумнів у можливості такого об'єднання.
До блоку "За єдину Україну!" входять Партія промисловців та підприємців, очолювана прем'єр-міністром Анатолієм Кінахом, Партія регіонів, очолювана віце-прем'єром Володимиром Семиноженком, Народно-демократична партія, лідером якої є міністр транспорту Валерій Пустовойтенко, Аграрна партія на чолі з губернатором Львівської області Михайлом Гладієм та партія "Трудова Україна", очолювана депутатом Ради Сергієм Тигипком.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас